HAKKIMIZDA

Üçler İnşaat seçkin konut ve her çeşit inşaat projelerini üretmek amacı ile yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır. Üçler İnşaat’ı benzerlerinden ayrılan ana özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal konulara da son derece önem vermesi ve itinalı şekilde yaklaşmasıdır. 

Diğer yandan müşterilerinin bir an önce sonuca ulaşmalarını sağlamak amacıyla projelerini süratle ve zamanında sonuçlandırmak; bu anlam da bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine ana ilkelerimiz arasındadır.

Üçler İnşaat kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece inşaat alanında değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal alanlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.